+380 96 036 6893 cfknightsgood@gmail.com м. Хмельницький, вул. Кам’янецька 2 Facebook Instagram Telegram
UA | EN

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА

Одним з напрямків діяльності фонду є надання допомоги тим хто її потребує!
Люди, котрі відчули на собі реальний жах війни знають: потрібно – вижити. Тому залишають свої будинки, хапаючи дітей та домашніх тварин і без речей тікають у інші регіони або за кордон. Тікаючи від війни найчастіше вони не мають змоги забезпечити самі себе усім необхідним. Благодійний фонд «Лицарі Добра» розгортає благодійну та волонтерську діяльність, котра дозволить забезпечити постраждалих українців достойними умовами цивілізованого життя і максимально спростить час перебування в умовах евакуації.
Одна з основних задач Благодійного Фонду «Лицарі Добра» – надання допомоги та вирішення простих побутових проблем українських біженців, тимчасово переміщених осіб та людей, що постраждали від наслідків російської агресії.
Яка допомога необхідна для внутрішньо переміщених осіб?

Їжа. Втративши роботу, і намагаючись оговтатися від пережитого, біженці часто не мають можливості забезпечити себе елементарними продуктами харчування. А за браком житла, роботи та умов для приготування їжі, втрачають можливість повноцінно харчуватися. Саме тому ми опікуємось, щоб забезпечити їх продуктами харчування.

Одяг. Тікаючи з міст,де ведуться активні бойові дії, людина здебільшого залишається у єдиному одязі. Благодійний Фонд «Лицарі Добра» намагається допомогти  переселенцям та  забезпечити їх одягом, взуттям, білизною, постільною білизною, ковдрами, рушниками, тощо. Окремо надаємо іграшки дітям та засоби для навчання.

Засоби гігієни. Допомога переселенцям в забезпеченні людей засобами особистої гігієни, миючими засобами, дитячими підгузками та косметичними засобами для дітей і дорослих. 

Намагаємось, щоб допомога дійшла усім людям, які звернулись до нас.
Ми приймаємо гуманітарні вантажі, отримуємо заявки від потребуючих допомоги українців, готуємо допомогу відповідно до запиту і доставляємо її в населені пункти, які постраждали від війни або місця компактного проживання переселенців. Наша робота можлива при активній підтримці усіх небайдужих і співпраці з благодійними організаціями з усього світу. Пропозиції щодо співпраці та допомоги можете надсилати на електронну адресу cfknightsgood@gmail.com

ЯК НАДІСЛАТИ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ В УКРАЇНУ?
1. Ознайомтесь з переліком потреб:2. Запакуйте гуманітарну допомогу та зв'яжіться з нами
ВАЖЛИВО! Продукти харчування та засоби особистої гігієни мають мати актуальні терміни придатності!

Отримати допомогу можливо в нашому пункті видачі за адресою: місто Хмельницький, вулиця Кам'янецька 2, 2 поверх.